עזרה בהסתברות

עזרה בהסתברות

אשמח אם תעזרו לי לפתןרר את התרגיל הבא הקשור בהסתברות: בגינה של רונית עשרה עצי לימון.כל יום רונית קוטפת לימון מאחד מהעצים. מה ההסתברות שבשלושה ימים רצופים כל לימון שתקטוף רונית ייקטף מעץ שונה?

אנלוגיות

איך עונים על האנלוגיה הבאה: שטיפה : ניקוי – (1) הפגנה : מחאה (2) הרכבה : פירוק (3) ירידה : נמוך (4) מנוחה : שינה

מעוין

נתון לי מעוין ABCD שאחת הזוויות בו היא 120 מעלות. מעבירים אלכסון במעוין המוצב מול זווית זו. מה היחס בין צלע המעוין לאלכסון זה?

שיפור בגרות באנגלית

היי, בתיכון ניגשתי לבגרות 5 יחל באנגלית וקיבלתי ציונים שאני לא מרוצה מהם. לפני שאני בוחר לשפר רציתי לשאול איזה שאלונים אפשר לשפר? האם את החלק של ה- "תלקיט- הערכה חלופית" (שאלון 16583 ע"פ אתר משרד החינוך) אפשר לשפר? האם את השאלון של "אנגלית שפה דבורה" (שאלון 16587) אפשר לשפר? (ראיתי באתר שלכם שכתוב שהבגרות […]

הרחבה לחמש יחידות באזרחות

היי, לתואר שאני רוצה ללמוד חסרות לי 2 נקודות כדי להתקבל בלי פסיכומטרי, ולאחר שבדקתי ראיתי שהרחבה ל5 יחידות באזרחות בציון של 85 תוכל להעלות אותי ל112. האם יש חוג/קורס כזה המתמקד רק ב5 יחידות אזרחות? (בבגרות עשיתי 2 יחידות וקיבלתי 91)

בגרויות

האם המבחנים הקטנים שעושים לקראת בגרות הם חובה לקבלת בגרות מלאה

בגרות בביולוגיה 5 יח״ל

שלום, האם בגרות בביולוגיה משפיעה על היחס של המוסדות האקדמאיים לבחור בי ללימודי רפואה? או שאני יכולה לבחור במקצוע אחר במקום ביולוגיה בלי שזה ישנה את דעתם…

תעודת הבגרות

אני בכיתה י ולא מצליח לי כל כך במתמטיקה, האם אני יכולה להיכשל במתמטיקה ועדיין להוציא תעודת בגרות או שמתמטיקה הוא חלק מהמקצועות של החסם בגרות? ואם כבר אז איזה מקצועות הם חסם בגרות? לשון? ספורט? אנגלית? איזה?

התחברות למערכת

התחברות מאפשרת לך לקבל הודעה על תגובות לפוסט שהעלת/לתגובה שכתבת

התחברות מהירה באמצעות

או

ישנה טעות בשם המשתמש או הסיסמה

אין לך משתמש? הירשם

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!